Sklep internetowy NGHIA.PL używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Używanie sklepu jest automatyczną akceptacją zasad Polityki Prywatności. By zamknąć tą informację naciśnij przycisk
zamknij

Formy Płatności

By ułatwić cały proces zakupu i umożliwić klientowi wybranie najdogodniejszej dla Niego metody płatności Sklepie NGHIA.PL zapewnia różne formy płatności charakteryzujących się szybkością wykonania przelewu,  czasem księgowania płatności, ceną.

Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata  100% kwoty zamówienia. Zamówienia nieopłacane nie będą zrealizowane.

Charakterystyka Dostępnych Form Płatności

1). Przelew Tradycyjny (brak Prowizji) - forma płatności z dłuższym okresem księgowania (1-3dni), brak kosztów za transfer, dane do przelewu wysłane są w potwierdzeniu zamówienia.

Dane Przelewu tradycyjnego:

Nazwa Firmy: F. H. U. LANCET IWONA CZYŻEWSKA
Właściciel konta (Firmowego): Iwona Czyżewska
Nr konta dla przelewu krajowego: 07 1240 1431 1111 0010 4386 0738
Nr konta dla przelewu zagranicznego IBAN: PL07124014311111001043860738

Nazwa Banku: Bank Polska Kasa Opieki SA
Oddział 1 w Krakowie
Adres: Rynek Główny 31
Kod Pocztowy: 31-010 Kraków
Kod BIC/SWIFT: PKOPPLPWXXX


2). Szybkie płatności elektroniczne (+ prowizja pobierana przez Przelewy24)

  • Przelewy24 - możliwość Płatności BLIK, kartą płatniczą, szybkimi przelewami bankowymi. Prowizję pobierana przez przelewy24 w całości ponosi klient i jest ona wyszczególniona w podsumowaniu zamówienia i dowodzie zakupu np: fakturze  VAT lub paragonowi fiskalnemu  
  • PayPal - szybka płatność, koszt usługi paypal ponosi klient  
3). Pobranie - usługa Pobrania realizowana jest poprzez firmę kurierską a koszt usługi wyszczególniony jest w podsumowaniu zamówienia i dowodzie zakupu np: fakturze  VAT lub paragonowi fiskalnemu. Klient, który z własnej winy odmówi zapłaty pobraniowej zamówionego towaru traci prawo korzystania z zakupów w formie płatności za pobraniem

4). Przelewy 24 - Prowizja - Szybkie płatności realizowane są przez firmę Przelewy24 która pobiera opłatę (prowizję). Prowizją w całości obciążony jest kupujący, powodem takiego rozwiązania jest uczciwość wobec klienta - to jest jego wybór.
Klient ma możliwość dokonania płatności zwykłym przelewem bankowym (opcja bezprowizyjna) lub natychmiastowymi płatnościami realizowanymi przez Przelewy24 z naliczaną prowizją.
W zamian klient może dokonywać zakupów w naszym sklepie w cenach dużo niższych niż oferuje konkurencja, gdzie wszystkie opłaty są dodane do ceny produktu.   


5). Wszystkie formy płatności oferowane w Sklepie NGHIA.PL realizowane są po przez zaufanych usługodawców zewnętrznych ( np: przelewy24, paypal, operator kart płatniczych Visa ...). Sklep nie uczestniczy w procesie płatności, nie ma dostępu do wrażliwych danych jak numery pin.